Kartoninės dėžės

  • Populiarėjant prekybai internetu sparčiai auga poreikis ir kartono gaminiams. Kartoninės dėžės – praktiškas sprendimas siuntinių siuntimui, daiktų laikymui ar tiesiog persikraustymui. Į kartonines dėžes pakuojami drabužiai, batai, kosmetika, buitinė technika ir pan. Kartoninės dėžės yra pagamintos iš trijų sluoksnių gofro kartono, todėl puikiai atliks ir apsauginę funkciją nuo gniuždymo, sutrenkimo, drėgmės ar kito aplinkos poveikio. Tai yra puikus pasirinkimas tausojantiems gamtą ir vertinantiems ekologiją.
    Mūsų asortimente rasite pakavimo dėžes idealiai pritaikytas populiariausiems paštomatų S ir M dydžiams, išnaudojant visą galimą jų aukštį bei plotį. Šio dydžio dėžutės paštomatams puikiai tiks ir norint pakeisti dažniausiai naudojamus kurjerinius vokus 350x450 mm. Dėžės pakavimui šiuo atveju suteikia pakuojamai prekei daugiau tūrio ir apsaugo ją nuo prekės išvaizdos pakitimų, tokių kaip susiglamžymas geriau nei kurjeriniai vokai. Dėžutės paštomatams optimaliai pritaikytos tiek Omniva, tiek LPexpress, tiek DPD paštomatams.
    Kartono dėžės parduodamos nesulankstytos, todėl sandėliuojant neužims daug vietos bei Jūsų siuntiniai atrodys estetiškai tvarkingi. Lipni juosta puikiai tiks dėžutės išklotinės paruošimui ir pakavimui. O jei pakavimo dėžes naudosite siuntimui, nepamaišys ir lipnios etiketės adresams nurodyti, lipdukams spausdinti ar tiesiog kartonines dėžes sužymėti.
     

  • Prenumeruok ir gauk 1 Eur nuolaidą

    Sekite mus socialiniuose tinkluose