Kurjeriniai vokai

 • Iš plataus pakavimo prekių asortimento kurjeriniai vokai labai patogus ir geras pasirinkimas dokumentų, rūbų, avalinės, žaislų, knygų bei kitų įvairių prekių-daiktų siuntimui.
  Kurjeriniai vokai yra patvarūs, nes gaminami iš dvisluoksnės, tvirtos, nepermatomos LDPE plėvelės, kurios storis 50 mikronų. Vokai pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, atsparumu temperatūros pokyčiams ir drėgmei. Kurjeriniai maišeliai dėl aukšto sandarumo lygmens patikimai apsaugos Jūsų siunčiamas siuntas nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio ir puikiai tiks siunčiant net smulkius daiktus.
  Kurjeriniai vokai yra dviejų spalvų: išorė – balta arba rožinė, vidus – juodos spalvos. Kadangi vokai siuntimui nepermatomi, Jūsų siunčiamos siuntos turinio nematys nei kurjeriai, nei kiti su siuntomis dirbantys darbuotojai.
  Šio tipo kurjeriniai vokai sukurti taip, kad atidaryti jo nepažeidus neįmanoma dėl panaudotos padidinto lipnumo 50 mm storio juostelės. Toks kurjerinis vokas gali būti atidaromas tik žirklėmis, nes kitu atveju bus matomas pažeidimas bandant voką atplėšti.
  Kurjeriniai vokai gali būti įvairių išmatavimų, todėl visiškai nesvarbu, kokias prekes siunčiate, visada rasite sau tinkamą kurjerinio voko dydį. Dėl savo lengvumo plastikiniai vokai tikrai nepadidins ir siuntimo kaštų. Taip pat labai svarbus privalumas, kad vokai siuntiniams parduodami ir po vieną, ir pakuotėmis už patrauklią kainą. O toks siuntinių pakavimo būdas šiai dienai yra vienas pigiausių.
  Siuntos adresatui nurodyti ant voko gali būti užrašoma markeriu arba tušinuku, taip pat puikiai tinka ir lipnios etiketės su iš anksto atspaudintu adresu ar logotipu. 

 • Prenumeruok ir gauk 1 Eur nuolaidą

  Sekite mus socialiniuose tinkluose